28/04/2022

Шановні інвестори UNO City House, інформуємо вас про відновлення роботи з підготовки технічних паспортів та внесення даних про результати інвентаризації об’єктів нерухомості будинку до Єдиної державної електронної системи.

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» відновила роботу з підготовки технічних паспортів з позначкою фактичної адреси будинку та внесення даних про результати інвентаризації об’єктів нерухомості Багатофункціонального житлового будинку UNO City House до Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.

Орієнтовно з травня 2022 року запрацює Державний реєстр речових прав на нерухоме майно. Інформація про відкриття Реєстру надійде він нотаріуса, з яким ми підтримуємо зв’язок. Отож з моменту його відкриття буде організовано видачу документів, що відбуватиметься за попереднім записом і, звичайно ж, за умовою, що в інвестора закриті всі питання з забудовником та експлуатаційною компанією.

Подати документи для реєстрації можна тільки власникам майнових прав особисто або за Довіреністю. Процедуру відвідування нотаріуса, буде розроблено додатково.

Слідкуйте за новинами на офіційних джерелах ІБК ОБРІЙ та проєкту UNO City House, щоб бути в курсі актуальних подій.