24/05/2022

Шановні інвестори Багатофункціонального будинку UNO City House. Відсьогодні, 24 травня 2022 року, в центральному офісі Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» можна отримати пакет документів для оформлення права власності. Адже на сьогодні всю інформацію щодо технічного обміру об’єктів будинку вже внесено до електронного реєстру й налагоджено роботу нотаріусів з відповідного питання.

Увага! Попередній період видачі документів триватиме 2 тижні, з 24 травня 2022 року по 7 червня 2022 року. Передача відбуватиметься за гнучким графіком, який буде складено під ваші наявні запити. Тобто з кожним інвестором відбудеться попередня комунікація за телефоном із запрошенням на візит. Отож очікуйте на дзвінок. Документи інвесторів, які не зможуть відвідати центральний офіс ІБК ОБРІЙ в указаний період, зберігатимуться в архіві компанії й будуть видані за індивідуальним графіком, який додатково буде оприлюднино.

Нагадаємо, Пакет документів для реєстрації права власності містить Акт прийому передачі майнових прав, Довідку про 100% оплату та Технічний паспорт об’єкта інвестування. Звертаємо увагу, він видається за умов повного виконання всіх зобов’язань перед Забудовником (проведена процедура «вирівнювання» за фактичними обмірами, прийнятий об’єкт інвестування), а також підписання Договору з управляючою компанією та сплати платежів, пов’язаних з експлуатацією будинку.

Враховуючи певні обмеження у роботі менеджерів компанії, що обумовлені важкими умовами воєнного стану в країні, заздалегідь перепрошуєм за можливі тимчасові незручності. Отримати консультацію з питання видачі документів можна у чергового менеджера за номером телефону – 044 364 71 95.