ОГЛЯДІВ ОБ’ЄКТІВ ІНВЕСТУВАННЯ В UNO CITY HOUSE
13/10/2021

Шановні інвестори, 18 жовтня продовжується процес огляду інвесторами об’єктів інвестування і підписання Актів прийому-передачі майнових прав на об’єкти нерухомого майна.

Кожен інвестор матиме можливість провести індивідуальну зустріч з представниками забудовника, генпідрядника та керуючої компанії. У вас буде можливість отримати консультацію і відповіді на ваші запитання.

Просимо звернути увагу на те, що прийом інвесторів буде здійснюватися відповідно до запланованого графіка в зазначений час. 

Графік огляду:

9 поверх – понеділок 18 жовтня;

10 поверх – вівторок 19 жовтня;

11 та 14 поверхи – середа 20 жовтня;

12 та 14 поверхи – четвер 21 жовтня;

13 та 15 поверхи – п’ятниця 22 жовтня.

Ми цінуємо ваш час, тому хочемо, щоб ви проводили його приємно, а не стояли в черзі годинами. Для вашої зручності та оптимізації роботи, будь ласка, заплануйте візит заздалегідь у зручний для вас час, зателефонувавши до офісу продажів за номером телефону (044) 299 82 25.

Графіки оглядів на наступні тижні будуть також розписані заздалегідь і розміщені на сайті проєкту. Слідкуйте за оновленням інформації.

У зазначені дні будуть відкриті тільки об’єкти на визначених поверхах!

Для інвесторів, які не матимуть змоги відвідати об’єкти згідно графіку будуть заплановані додаткові огляди після закінчення переглядів всіх поверхів будинку. Інформація буде розміщена на сайті UNO City House.

Звертаємо вашу увагу на те, що, у зв’язку зі зростаючою динамікою захворюваності на covid-19, до огляду об’єктів допускаються виключно власники об’єктів за умови дотримання всіх захисних правил і норм.

Етапність огляду і прийому об’єкта інвестування наступна:

– зустріч в холі 1 поверху житлового будинку UNO City House. Надання працівникові відділу продажів паспорта та ІПН.

– огляд об’єкта інвестування з можливістю задати питання представнику генпідрядника і співробітникові відділу продажів.

– підписання Акту огляду (з або без зауважень).

– підписання Акту прийому-передачі майнових прав на об’єкти нерухомого майна (в разі відсутності зауважень).

– ознайомлення та підписання Договору з експлуатуючої компанії (отримати консультацію можна буде у представників експлуатуючої компанії).

Інформація про наступні етапи, а саме – отримання ключів, початок ремонту та реєстрація права власності, буде розміщена на сайті проєкту згодом. Будь ласка, слідкуйте за оновленням інформації.