ОГЛЯДІВ ОБ’ЄКТІВ ІНВЕСТУВАННЯ В UNO CITY HOUSE
13/10/2021

Шановні інвестори, які інвестували в об’єкти, що розташовані на 9-15 поверхах будинку! З 18 жовтня 2021 року запрошуємо вас оглянути об’єкти інвестування та підписати Акт прийому-передачі майнових прав гідно з затвердженим графіком.

Кожен інвестор матиме можливість провести індивідуальну зустріч з представниками забудовника, генпідрядника та керуючої компанії й отримати консультацію спеціаліста. Одночасно звертаємо увагу, що прийом здійснюватиметься відповідно до затвердженого графіка і в зазначений час.  

Графік огляду:

9 поверх – понеділок, 18 жовтня 2021 року;

10 поверх – вівторок,19 жовтня 2021 року;

11 та 14 поверхи – середа, 20 жовтня 2021 року;

12 та 14 поверхи – четвер, 21 жовтня 2021 року;

13 та 15 поверхи – п’ятниця, 22 жовтня 2021 року.

Ми цінуємо ваш час і не хочемо, щоб ви витрачали його в черзі. Тому заплануйте свій візит заздалегідь, зателефонувавши до Офісу продажу за номером телефону (044) 299 82 25. У зазначені дні будуть відкриті тільки об’єкти на визначених поверхах!

Для інвесторів, які не матимуть можливості відвідати об’єкти згідно з графіком будуть заплановані додаткові огляди після закінчення переглядів всіх поверхів будинку. Відповідна інформація буде розміщена на сайті UNO City House.

Етапи огляду й прийому об’єкта інвестування наступна:

  • зустріч в холі першого поверху ЖК UNO City House з представником Офісу продажу;
  • огляд об’єкта інвестування;
  • підписання Акта огляду;
  • підписання Акта прийому-передачі майнових прав на об’єкти нерухомого майна (в разі відсутності зауважень);
  • ознайомлення та підписання Договору з експлуатаційною компанією.

Інформація про наступні етапи, а саме – отримання ключів, початок ремонту та реєстрація права власності, буде розміщена на сайті проєкту згодом. Тож слідкуйте за оновленням інформації.