30/10/2020

Трикімнатні квартири обирають ті, хто прагне до справжнього комфорту, цінує власний простір і поважає право близьких та рідних людей на усамітнення та наявність особистих меж. Трикімнатні квартири в UNO City House – ваш простір емоційного комфорту.

Можливо, у більшості з нас залишились у пам’яті спогади з дитинства, коли ми мріяли про окрему кімнату – свій власний затишний куточок. Фантазували, як було б чудово робити домашні завдання чи займатися улюбленою справою у будь-який час, і щоб ніхто не заважав. Подумки навіть обирали колір стін та уявляли, де б ми розташували зручний стіл для занять, полиці для книжок і яким би комфортним могло б бути наше ліжко, замість дивану в загальній вітальні. Як затишно й спокійно було б на ньому перед тим як засинати, прослухати потайки від батьків пару улюблених іноземних хіта на касетному магнітофоні, чи зануритись у колізії захоплюючого сюжету роману.

Добре, якщо згодом в декого з нас подібні мрії врешті-решт втілювалися у життя. А можливо такий шанс ви отримали тільки у дорослому житті. Коли опинилися перед вибором, яку ж квартиру купувати. Тож, якщо ви хочете жити комфортно, безперечно зупиняйте свій вибір на 3-кімнатній квартирі. В ній кожен член сім’ї може організувати свій власний простір на свій смак і розсуд, підкреслюючи свою індивідуальність, і почуватись комфортно. Трикімнатна квартира – це можливість бути разом й одночасно у будь-який момент, у разі необхідності, усамітнитися, щоб зібратися з думками, попрацювати, перезавантажитися чи просто відпочити.

Трикімнатна квартира в UNO City Hose це:

  • затишок і спокій – людина почувається набагато комфортніше на великому просторі;
  • місце для всіх і для кожного – тут однаково приємно проводити час разом і спокійно займатись особистими справами у власному затишному просторі;
  • багатофункціональність – знахідка для творчих людей, підприємців та фрілансерів: велика площа дозволяє влаштувати у квартирі комфортну студію, зручну майстерню чи просторий кабінет;
  • вільне планування – тільки вам вирішувати, де у вас розташовуватиметься спальня і який вона матиме розмір;
  • просторі лоджії – місце для організації зимового саду або зони відпочинку;
  • два повноцінні санвузли – деякі процеси мають відбуватися без поспіху.

А якщо додати унікальну відстань до станції метро Дорогожичі – дві хвилини пішки, розкішні панорами за вікном, наявність поряд великих парків для прогулянок чи занять спортом та насичену інфраструктуру району – все разом складе суттєвий і переконливий перелік беззаперечних переваг на користь трикімнатної квартири в UNO City House.

Трикімнатна в UNO City House – місце, куди завжди приємно повертатись, квартира для повноцінного й комфортного життя вашої родини.