12/10/2020

Дворівнева квартира в ЖК UNO City House – ваша зона комфорту, естетичної насолоди та втілення найвибагливіших дизайнерських фантазій в одному з прицентральних районів Києва.

Квартира у двох рівнях – особлива концепція житла, прихильниками якої стають невипадкові люди. Це особистості, які цінують комфорт, особистий простір та індивідуальність. Придбавши таке житло, інвестор відразу потрапляє в категорію обраних. Адже відповідний вибір свідчить про достаток власника та його бездоганний смак.

ЖК UNO City House пропонує інвесторам квартири у двох рівнях, які розташовані на останніх двох поверхах будинку. Комплекс зводиться по вул. Олени Теліги, 25, в одному з прицентральних районів столиці, в оточенні паркових масивів. Тож місце розташування самого будинку й безпосередньо неординарних житлових приміщень в ньому, додають до переліку беззаперечних переваг дворівневих квартир ще більше вагомих аргументів.

Перший плюс такої квартири – велика площа. В ЖК UNO City House їх метраж становить від 101 м2 до 139 м2. Така площа дає відчуття, що ви перебуваєте не у квартирі, а в заміському будинку з розкішними панорамами міста, зважаючи на те, що дворівневі квартири розташовані на 24 і 25 поверху будинку. Аж подих перехоплює, коли уявляєш неймовірні навколишні красоти, що відкриваються з такої висоти. Вранці вони здатні додати наснаги та натхнення на цілий день й романтичної нотки ввечорі.

Ще один плюс – можливість зонування простору з чітким розподілом функцій між рівнями. Тож перед купівлею такої квартири важливо ретельно продумати організацію простору до дрібниць. Вона повинна базуватися на вподобаннях та бажаннях власника, враховувати його бачення, звички, інтереси, професійну діяльність і навіть мрії. Серед різноманіття планувальних рішень дворівневих квартир, представлених у новобудові по вул. Теліги, 25, ви легко знайдете простір, що найбільше відповідатиме вашим найвибагливішим вимогам й найнеймовірнішим очікуванням. В них передбачені абсолютно всі функціональні зони. І навіть більше, наприклад, у квартирах , , , , та перший рівень окрім традиційних зон: передпокою, вітальні, санвузла, кухні та їдальні, включає ще й гостьові спальні. Квартири , , та мають по дві розкішні лоджії площею 9,51 м2. Там можна організувати терасу з зоною для відпочинку чи зимовий сад.

Якщо ви мрієте про домашній кінотеатр з необмеженими можливостями, міні спортзал чи розкішну більярдну, зверніть увагу на особливості планування квартир типу , та . Саме там, на другому рівні, ви знайдете просторі кімнати площею від 28 до 34 м2. У квартирах типу та дуже комфортно та зручно почуватимуться члени великої родини. В них запроєктовано по три санвузли. Отже, черг до вбиральні, ймовірніше за все, вдасться уникнути, а значить скоротити час, зокрема, на ранкову підготовку до трудового дня.

За висновками вчених з Великобританії понад 67% людей вважають ванну кімнату місцем релаксу, співу й домашнього спа. Тож якщо ви належите до цієї категорії людей, то навряд чи зможете встояти перед планувальними рішеннями квартир типу , , та . В них ванні кімнати мають площу від 10 до 12 м2. Неймовірна розкіш у наш час для міського життя.

Дворівневі квартири UNO City House – це простір, від якого захоплює дух і місце, де можна відчути свободу. Тож міркуйте та обирайте. Кількість таких квартир обмежена: у будинку їх всього дев’ять.