10/02/2020

ІБК ОБРІЙ у 2019 році розпочала реновацію одного з відомих довгобудів столиці – ЖК «Grand Park» за адресою: вул. О. Теліги, 25 у Шевченківському районі міста, давши йому нову назву Uno City House.

«Починаючи роботу над проєктом, ми провели геологічні вишукування та обстеження будівельних конструкцій. В результаті, отримали висновки, що підтверджують задовільний стан об’єкту недобудови. Наявні часткові застарілі конструкції у процесі будівництва були замінені» , – розповів Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ.

22 березня 2019 року після отримання всіх вихідних даних, розробки проєктної документації, узгодження генерального плану і позитивного висновку комплексної експертизи було отримано дозвіл на виконання будівельних робіт 3113190810110. Цей документ засвідчує право ІБК ОБРІЙ на початок виконання будівельних робіт по завершенню будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Теліги, 25.

На початок лютого 2020 року на будівельному майданчику відбулись наступні зміни:

  • Завершено влаштування підсилення фундаментної плити будинку;
  • Завершено влаштування вертикальних елементів паркінгу та підвальної частини;
  • Завершено влаштування плити перекриття над підвальним приміщенням будинку;
  • Завершено влаштування вертикальних елементів першого поверху будинку;
  • Завершено влаштування плити перекриття над першим поверхом;
  • Влаштування вертикальних елементів 2-го поверху будинку. Виконано 60% робіт;
  • Влаштування плити перекриття над 2-гим поверхом будинку – 10% робіт.

Uno City House – 25 поверховий житловий будинок з підземним паркінгом і терасою на даху. Житловий комплекс матиме власну інфраструктуру на першому поверсі будинку. Вона включатиме продуктовий магазин, салон краси, кафе, аптеку та відділення банку. На другому – офіси. З третього по двадцять п’ятий поверх у будинку запроєктовано житлові квартири. На 24-ому та 25-ому – розмістяться квартири у двох рівнях. На даху – тераса загального користування.