08/04/2020

Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» відкриває продаж комерційної нерухомості в ЖК UNO City House. Багатофункціональний комплекс будується по вул. Олени Теліги, 25, у Шевченківському районі столиці, за дві хвилини пішки від станції метро «Дорогожичі».

До продажу представлені нежитлові приміщення площею від 40 до 140 кв. м, що розташовані на другому поверсі багатофункціонального будинку UNO City House. Їх стартова ціна складає 40 350 грн за кв. м. Нежитлові приміщення можна придбати на умовах 100% оплати чи з розтермінуванням на 24 місяці з першим внеском від 35%.

За словами керівника Офісу продажу ЖК UNO City House, Алли Куценко, на ринку спостерігається достатньо висока інвестиційна зацікавленість до нежитлових приміщень у складі житлових комплексів, що будуються. Оскільки їх прибутковість вища за житлові.

«Купується подібна комерційна нерухомість інвесторами з метою подальшого перепродажу, здачі в оренду чи організації власного бізнесу – отже, для отримання прибутку», – зауважила вона.

«До числа найбільш ліквідних нежитлових приміщень відносяться об’єкти, які розташовані на пішохідних вулицях з великим трафіком руху. Наприклад, біля станцій метро чи в центральній частині міста. Як правило, об’єкти в таких локаціях реалізуються ще на стадії будівництва житлового комплексу.

Особливий попит мають приміщення площею від 50 до 150 кв. м вільного призначення. За такої умови можна розраховувати на широку аудиторію потенційних орендарів. Цей обов’язковий мінімум дозволить навіть у періоди спаду ринку знайти орендаря чи покупця в розумний термін за ринковою ціною», – поділилась Алла Куценко.