01/03/2021

Багатофункціональний житловий будинок UNO City House від Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» визнано інвестиційно привабливим проєктом за рейтингом mind.ua. ROI об’єктів ЖК сягає 37% при найвищому показнику надійності забудовника.

Днями mind.ua оприлюднив заключний рейтинг в рамках дослідження надійності новобудов столиці – співвідношення ризику до прибутковості житлових об’єктів Києва. «У цьому проєкті ми звели дані щодо інвестиційної привабливості столичних об’єктів і надійних забудовників», – йдеться у публікації.

Так згідно з аналізом прибутковості інвестицій та оцінки ризиків забудовника за версією mind.ua, проєкт Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ» ЖК UNO City House визнано інвестиційно привабливими з низьким рівнем ризику. За інформацією mind.ua, об’єкти Багатофункціонального житлового будинку, що будується по вул. Олени Теліги 25 Шевченківського району Києва, мають 37% рентабельності вкладу від продажу після введення будівлі в експлуатацію та період окупності в 147 місяців при умові здачі в оренду.

За словами авторів рейтингу, місія дослідження – полегшити покупцеві вибір квартири та розуміння всіх можливих ризиків, пов’язаних із будівництвом і забудовником. Адже сьогодні, як і раніше інвестиції в столичну нерухомість залишаються одним із надійних та зрозумілих інструментів збереження та примноження капіталу.