28/11/2019

У четвер, 28 листопада 2019 року, Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» прочинила завісу щодо свого нового проєкту – житлового комплексу UNO City House, що будується по вул. О.Теліги, 25 у Шевченківському районі столиці.

Презентація UNO City House відбулась на базі Klitschko Expo і зібрала біля 70 зацікавлених осіб: потенційних інвесторів, брокерів та експертів ринку. І це зрозуміло. Шановане зібрання мало uniкальну можливість – найпершими, як кажуть, з перших вуст, почути інформацію про комплекс.

Так, Олеся Перчак, заступник директора з комерційних питань ІБК ОБРІЙ ознайомила присутніх з історією забудови, її місцем розташування, концепцією проєкту UNO City House та особливостями комплексу; поділилася планами забудовника щодо «оздоровлення» території прилеглого до будівництва кварталу; продемонструвала рішення з планування квартир, назвала ціни на об’єкти й познайомила з фінансовим партнером проєкту, компанію «VARTIS».

Своєю чергою, Сергій Приходько, заступник директора з капітального будівництва ІБК ОБРІЙ, зупинився на питаннях наявного стану будівництва та його технологічних особливостей.

Навіть більше, на гостей заходу очікували uniкальні пропозиції від девелопера проєкту і фінансового партнера. Спеціальні умови діють тільки для учасників заходу.