25/01/2021

Комерційна нерухомість у складі житлових комплексів, що будуються, є хорошим і стабільним джерелом прибутку, тому залишається одним з надійних методів інвестування. До числа найбільш ліквідних нежитлових приміщень відносяться об’єкти ЖК UNO City House. Оскільки вони мають суттєвий перелік беззаперечних переваг.

UNO City House – 25-поверховий багатофункціональний житловий будинок, який Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» будує по вул. Олени Теліги, 25, в Шевченківському районі столиці. Новобудова органічно поєднує всі сфери сучасного життя: житловий комплекс з підземним паркінгом і терасою на даху, а також об’єкти комерційної та офісної нерухомості.

Внутрішня інфраструктура комплексу зосереджена на перших двох поверхах будівлі та займає площу понад 1 500 кв. м. До продажу представлені нежитлові приміщення вільного призначення площею від 40 до 140 кв. м, які є найпопулярнішими на ринку сьогодні. Тож легко можна підібрати оптимальне приміщення під спеціалізований магазин, кав’ярню, пекарню чи будь-який інший вид бізнесу, а також для перепродажу чи здачі в оренду.

ТОП 10 беззаперечних вагомих переваг, які свідчить на користь купівлі об’єктів комерційної нерухомості в ЖК UNO City House:

  • Сприятливе розташування. ЖК знаходиться на відстані 320 кроків від станції метро «Дорогожичі» (1,5 хвилини пішки), за дві зупинки метрополітену від центру столиці в одному з при центральних мікрорайонів Києва.
  • Близькість до споживача. Жваве місце в густонаселеному мікрорайоні з насиченим пішохідним трафіком, що забезпечить потік клієнтів для вашого бізнесу.
  • Комфортабельна новобудова. Сучасний новий будинок з навісним вентильованим фасадом з керамограніту та упорядкованою прибудинковою територією – принципово важливі аспекти для комерційних об’єктів, які підсилять позитивний імідж власників бізнесу.
  • Різноманітність варіантів. До продажу представлені нежитлові приміщення площею від 40 до 140 кв. м на другому поверсі будинку.
  • Широкий вибір. Купуючи комерційну нерухомість на стадії будівництва, потенційний покупець має можливість обрати оптимальний варіант з безлічі пропозицій.
  • Вигідні умови купівлі. Нежитлові приміщення можна придбати на умовах 100% оплати чи за програмою розтермінування від забудовника до кінця 2021 року, з першим внеском від 50%. Термін здачі об’єкта в експлуатацію 3 квартал 2021 року.
  • Зручність. Забудовник максимально врахував вимоги потенційних клієнтів на комерційні площі. Тому об’єкти в ЖК UNO City House, на відміну від вторинного ринку, де бізнесмени змушені долати безліч труднощів з переоформленням житлової нерухомості в нежитлову, не потребують переоснащення.
  • Багато світла. Висота стель (3,3 метра) та великі панорамні вікна ( 3,6 м/2,2 м) забезпечують гарне освітлення приміщень.
  • Система безпеки. Цілодобова система безпеки з відеоспостереженням за першим поверхом та периметром будівлі. Автоматична система пожежогасіння, а також пожежної сигналізації та протидимної вентиляції.
  • Надійний забудовник. Інвестиційно-будівельна компанія «ОБРІЙ» має бездоганну репутацію надійного забудовника та суттєвий досвід будівництва об’єктів житлової та комерційної нерухомості. Портфель ІБК ОБРІЙ містить проєкти з достроковою здачею об’єктів в експлуатацію.

Як правило, об’єкти комерційного призначення в таких локаціях та відповідною характеристикою реалізуються ще на стадії будівництва житлового комплексу, оскільки їх прибутковість вища за житлові.