21/12/2019

З 16 грудня 2019 року за адресою: вулиця Юрія Іллєнка, 10 в Шевченківському районі столиці почав працювати новий Офіс продажу Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ».

За словами керівника Офісу Алли Куценко, Офіс було відкрито для зручності покупців з урахуванням місця розташування нових об’єктів компанії – UNO City House й Concordia.

«Ми доклали максимум зусиль і створили просторий і красивий офіс, в якому, впевнена, багато клієнтів зможуть придбати квартиру своєї мрії. Як і самі житлові комплекси Інвестиційно-будівельної компанії «ОБРІЙ», Офіс продажу має відмінну транспортну доступність: дорога від метро «Лук’янівська» займе всього кілька хвилин.

У нашому Офісі завжди раді гостям. В затишній атмосфері наші клієнти можуть отримати повний комплекс послуг – від інформаційного супроводу з усіх питань, пов’язаних з купівлею квартири в об’єктах ІБК ОБРІЙ, що будуються, а саме – клубному будинку Concordia або житловому будинку UNO City House, до оформлення необхідних документів для укладання угоди» – прокоментувала подію Алла Куценко.

Графік роботи Офісу: Пн – Пт з 10:00 до 19:00 Сб – з 10:00 до 17:00 Нд – вихідний день