04/08/2020

ЖК UNO City House: 320 кроків до станції метро «Дорогожичі» або 1,5 хвилини пішої ходи – результат невеличкого дослідження спеціалістів Інвестиційно-будівельної компанії “ОБРІЙ”.

Під час останньої фотозйомки ходу будівництва багатофункціонального будинку UNO City House – проєкту ІБК ОБРІЙ, що зводиться по вул. О.Теліги, 25 у Шевченківському районі столиці, ми вирішили порахувати кількість кроків від майбутнього парадного будинку до станції метро «Дорогожичі».

Наше дослідження було обумовлено тим, що на різних ресурсах інтернет-мережі дані щодо кількості витраченого часу на цей шлях різняться і коливаються в межах 5–2 хвилин, що для сучасної ділової людини, яка живе в жорсткому ритмі мегаполіса, і такий розбіг може виявитися суттєвим.

Отже, наші результати виявилися наступними: ми зробили 320 кроків і витратили на цей шлях 1,5 хвилини.

 

Можливо, у вас вийде трохи інший результат щодо кількості кроків чи часу. Бо ці категорії залежать виключно від інтенсивності вашої ходи та довжини кроку, а також настрою й настрою.

 

У будь-якому випадку, наразі UNO City House залишається найближчим до станції метрополітену ЖК з усіх новобудов столиці.

 

Зупинки наземного громадського транспорту розташовані на відстані 2 хвилин пішої ходи. Повз них проходять тролейбуси №19, №27А, №30, №30К та понад 12 маршрутних таксі. Тож завдяки розвиненій транспортній інфраструктурі майбутні мешканці Uno City House зможуть легко дістатися до різних куточків ділового центру міста та улюблених місць відпочинку.

 

А якщо врахувати вражаючі краєвиди мальовничих куточків масиву, що потопають у зелені, хто знає можливо ми втілюємо у життя саме вашу мрію?